Milliyet ISKAV Ekleri

Milliyet ISKAV Mayıs 2016 Sayısı

ISKAV İklimlendirme Sektörünün gelişmesine ve tanıtımına yönelik çalışmalarını sürdürmektedir. Attığı her adımda iklimlendirme sektörüne fayda sağlamayı amaçlayan ISKAV; sektörün Türkiye Ekonomisinin itici güçlerinden olduğunu her platformda duyurmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda basın dünyasının önde gelen köklü kurumlarından Milliyet Gazetesi ile işbirliği gerçekleştirmektedir.

4-7 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilen ISK- SODEKS fuarına yönelik özel yayın çıkartılmıştır. Dünyanın her yerinden, konusunda uzman katılımcıları ve ziyaretçileriyle bilgi alış verişi yapma imkânı sunmasının yanı sıra, sektörün önde gelen dernekleri ile olan iş birlikleri sayesinde ısıtma, soğutma, klima, havalandırma ana başlıklarında katılımcılarına, ziyaretçilerine büyük olanaklar tanıyan ISK-SODEKS  fuarı çıkartılan ekin ana konusu olacaktır. Fuarı amaçlayan ve iki yaprak dört sayfa oluşacak ek; MİLLİYET Gazetesi ile yapılan anlaşma doğrultusunda MİLLİYET ISKAV adını almıştır.

Milliyet ISKAV eki Milliyet gazetesi ile tüm Türkiye’de dağıtıma girmiştir. Yayın tarihi; fuarın ilk günü olan 4 Mayıs 2016′dır.

Gazetenin devamına erişmek için görselin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Mayis_Gazete

 

 

Milliyet ISKAV Kasım 2016 Sayısı

Milliyet Gazetesi & ISKAV işbirliği ile çıkartılan ekin bu ayki dosya konusu Test Ayar Dengelemedir (TAD). Milliyet Gazetesi ISKAV Eki, içeriği ile sektörümüzün gelişimine önemli katkı sağlayacak “Test Ayar Dengeleme” işlemlerinin kritik önemi konusunda farkındalığı artırmak, bunun neticesinde standart olarak yapılabilirliğini sağlamak amacına hizmet edecektir.

15 Kasım 2016  yayınlanan Milliyet Gazetesi ISKAV Eki, tüm Türkiye genelinde 130.000’in üzerinde tirajla basılıp bayilerde yerini alırken, 5.000 ilave tirajı ile ISK sektörünün hedef kitlesine Termo Dinamik dergisi vasıtasıyla dağıtılacaktır.

Gazetenin devamına erişmek için görselin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.Milliyet_iskav_Kasim

 

 

 

Milliyet ISKAV Nisan 2017 Sayısı

  ISKAV İklimlendirme Sektörünü Tüm Türkiye’ye Tanıtmaya Devam Ediyor

ISKAV Milliyet Gazetesi iş birliği devam ediyor. Milliyet ISKAV Gazete Ekinin 3. Sayısı Teskon-SODEX Bütünleşik Performans konusuyla çıktı.  19 Nisan 2017 tarihinde tüm Türkiye genelinde 130.000’in üzerinde tirajla basılıp bayilerde yerini alırken, 5.000 ilave tirajı ile ISK sektörünün hedef kitlesine Tesisat dergisi vasıtasıyla dağıtılacaktır. Milliyet ISKAV Eki bunun yanı sıra İzmir’de gerçekleştirilen 13. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve Teskon-SODEX Fuarında da katılımcılara özel olarak dağıtıldı.

Gazetenin devamına erişmek için görselin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Milliyet_ISKAV_2017